همکاری با سازمان‌ها و ارگان‌ها

فاطر در راستای انتقال تکنولوژی، با مهندسی معکوس، تولید محصولات داخلی و جایگزینی آن با تکنولوژی کشورهای خارجی قدم برمی‌دارد. در واقع تمام تلاش این شرکت برآن بوده است که با تکیه بر مجرب ترین مهندسین و متخصصین موجود در کشور عزیزمان، اقدام به انتقال تکنولوژی های Hi-Tech و توسعه آن و در نهایت تولید محصولات داخلی با قابلیت رقابت جهانی نماید. تولید محصولاتی همچون: مادربرد، کیس کامپیوتر‌، مانیتور، پاور (منبع تغذیه)، ماوس و کیبورد، فن‌ کیس و انواع خنک‌کننده‌های پردازنده، کامپیوترکامل (All-in-One) تنها بخشی از توانایی فاطر در تولید و انتقال تکنولوژی به کشور عزیزمان است.

می توان گفت که هدف نهایی ما دسترسی آسان کلیه افراد جامعه و سازمان ها، همچنین موسسات دولتی و خصوصی به آخرین فناوری‌های روز دنیا است. کمک به پیشرفت تولیدات داخلی و توسعه و ارتقا اعتبار جهانی کشور نیز از جمله مهم ترین اهداف شرکت فاطر محسوب می شود.

شرکت فاطر داده پردازی راحیل با بیش از 25 سال تجربه همکاری با شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی ، به تشریفات اداری و روند خرید ارگان ها آشنایی کامل دارد. ما با رعایت تمامی موارد و ارائه پیش فاکتور و فاکتور رسمی با 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده می کوشیم تا نیاز سازمان ها را در خرید برطرف سازیم.

فاکتورهای مذکور دارای سربرگ رسمی ، کد اقتصادی فعال و معتبر می باشد و در تمامی مراحل می توانید از معتبر بودن گواهی ارزش افزوده و شرکت استعلام نمایید.

شرکت فاطر آمادگی دارد تا با مشاوره رایگان، سازمانها را در انتخاب محصول با کیفیت و اصیل یاری نمایند.

متخصصین فنی شرکت در اسرع وقت راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌دهند.

فرم ارتباط با ما